MANŽELSKÉ VEČERY

Představení kurzu Manželské večery

Záměrem kurzu je pomoci všem manželským párům posílit a prohloubit jejich partnerský vztah. Kurz dává manželům výbornou příležitost strávit čas spolu jako pár o samotě a přitom se zabývat důležitými otázkami svého manželství. Manželské večery jsou velice praktické, pomohou vám získat a osvojit si dovednosti důležité pro váš vztah.

Kurz Manželské večery tvoří osm setkání s následující tematikou: - Vybudovat pevné základy - Umění komunikace - Řešení konfliktů - Síla odpuštění - Rodiče a rodiče partnera - Dobrý sex - Láska v akci - Shrnutí - v čem spočívá hezké manželství?

Každý večer začíná občerstvením při svíčkách. Budeme se vám snažit zajistit příjemnou atmosféru. Chceme, abyste se u svých stolků cítili jako na schůzce - je to váš večer! Po večeři následuje promluva promítaná z DVD na plátno. Promluvy poskytují mnoho praktických principů, příběhů ze života, vtipných citátů i inspirativních nápadů. Jádrem večera jsou cvičení s příručkami, kterými je promluva proložena. To vás povede k hlubší diskusi pouze mezi vámi dvěma o tématech, na která ve spěchu všedního dne nezbývá čas. Respektujeme vaše soukromí, o svém vztahu nemusíte nikomu nic říkat. Snažíme se vytvořit takové prostředí, abyste měli jistotu, že váš rozhovor nikdo další nezaslechne.

Kurz je určen všem manželským párům, které na sobě chtějí pracovat a společně investovat do svého vztahu. Nezáleží na tom, zda v manželství žijete dva roky nebo třicet let. Máte-li hezké manželství, kurz vám pomůže jej dále zlepšit a posílí vaše dobré návyky. Na druhou stranu, zakoušíte-li v manželství potíže, kurz vám poskytne praktické dovednosti, které vám pomohou obtíže překonat. Kurz je otevřen i nesezdaným párům. Pokud spolu žijete už delší dobu nebo spolu máte děti, tento kurz je tu i pro vás. Je založen na křesťanských principech, ale je určen všem, kteří jsou ochotni do svého vztahu investovat. Manželské večery se dnes konají ve více než 120 státech světa, v ČR jimi zatím prošlo přes 3000 párů.

Více informací o kurzu můžete najít na adrese https://www.manzelskevecery.cz

Radek a Dana Šrotovi ,  srot.radek@gmail.com ,  mobil 602611840