ENGLISH CAMP TS

UPOZORNĚNÍ - Milí zájemci o english camp, je nám líto, že musíme oznámit, že vzhledem k situaci s sířením koronaviru ve světě, se letos english camp konat nebude!

Prejeme Vám, abyste Vy i vasi blizci toto mimoradne obdobi preckali ve zdravi! A take aby Vam poslouzilo jako prilezitost ke zpomaleni ve viru zivota a treba i k premysleni o zivote z perspektivy vecnosti. Kez jsou pro Vas nakonec i tyto nestandartni dny prinosem. Tesime se na shledani s Vami!

Dovolili bychom si Vás povzbudit citátem z Bible.
Hospodin je zdeptanému nedobytným hradem, v dobách soužení je hradem nedobytným. V tebe nechť doufají, kdo znají tvé jméno. Vždyť ty, kdo se dotazují po tvé vůli, neopouštíš, Hospodine. 

Bible, Žalm 9,10-11 

Pojďte ke mně, všichni, kdo se namáháte a jste obtíženi břemeny, a já vám dám odpočinout. Vezměte na sebe mé jho a učte se ode mne, neboť jsem tichý a pokorného srdce: a naleznete odpočinutí svým duším. Vždyť mé jho netlačí a břemeno netíží. (Ježíš Kristus)Bible, 

Matousovo evangelium 11, 28-30


Další informace doplníme. Děkujeme za pochopení!

Od neděle 7.7. do pátku 12.7. 2019 se uskutečnil English camp 2019.

Pokud jste na english campu byli, víte, že to byl čas plný angličtiny s rodilými mluvčími z Minnesoty. Nechyběly hry, kvízy, táborový oheň, tvořivé dílny, výlet, talentová šou a jiné. Zlepšili jsme si gramatiku i konverzační schopnosti, dozvěděli se různé zajímavosti z amerického prostředí a poznali nové kamarády. 

Vy, kteří jste se EC zúčastnili, si v galerii můžete prohlédnou fotografie a připomenou si celý týden. A vy, kteří jste tentokrát chyběli, se můžete v galerii nechat inspirovat a připojit se k nám příště. Těšíme se na Vás!

A že se už nemůžete dočkat, až zase uvidíte známé tváře nebo až budete opět zábavnou formou s pomocí rodilých mluvčí procvičovat konverzaci a gramatiku? Tak nesmutněte a začněte chodit na English club! Začínáme již 2.10. Více informací v odkazu níže