ENGLISH CAMP TS

bylo to o fous...

nakonec jsme se však dohodli a english camp 2020 bude! (s největší pravděpodobností v červenci roku 2020, nejpozději však v březnu 2025 :-))

Termín je 5. - 10. 7. Více informací budeme doplňovat během jara na těchto stránkách. 

Účastnický poplatek bude opět 1000 kč. Již nyní se můžete přihlašovat přes níže uvedený formulář. 

V rubrice pod ním je možné zavzpomínat na ročník minulý, či se nechat pozvat na ten letošní při prohlížení si fotografií.

Od neděle 7.7. do pátku 12.7. 2019 se uskutečnil English camp 2019.

Pokud jste na english campu byli, víte, že to byl čas plný angličtiny s rodilými mluvčími z Minnesoty. Nechyběly hry, kvízy, táborový oheň, tvořivé dílny, výlet, talentová šou a jiné. Zlepšili jsme si gramatiku i konverzační schopnosti, dozvěděli se různé zajímavosti z amerického prostředí a poznali nové kamarády. 

Vy, kteří jste se EC zúčastnili, si v galerii můžete prohlédnou fotografie a připomenou si celý týden. A vy, kteří jste tentokrát chyběli, se můžete v galerii nechat inspirovat a připojit se k nám příště. Těšíme se na Vás!

A že se už nemůžete dočkat, až zase uvidíte známé tváře nebo až budete opět zábavnou formou s pomocí rodilých mluvčí procvičovat konverzaci a gramatiku? Tak nesmutněte a začněte chodit na English club! Začínáme již 2.10. Více informací v odkazu níže