ENGLISH CAMP TS

HELLO EVERYONE!

Máme pro vás dobrou zprávu. English Camp se v tomto roce konat bude! 

Tentokrát je místem konání Penzion Mezilesí a termín je stanoven na 21. - 27.8. 2021.

Změnou oproti rokům minulým je nejen místo konání, ale i možnost zúčastnit se jak formou příměstského tábora (denní docházení) tak i formou pobytového tábora. Angličtinu nás budou učit rodilí mluvčí z Ameriky a Velké Británie, kteří žijí v ČR (Hans a Jane Koebelovi a jejich přátelé z OM). Program bude od rána do večera a vy budete mít možnost, dokoupit si na místě obědy i večeře.

Pokud se budete chtít účastnit formou denního docházení, zaregistrujte se přes online rezervaci níže na těchto stránkách. Cena (bez ubytování a stravy) je 1000 Kč.

Pokud byste se chtěli účastnit pobytově, můžete se zaregistrovat zde: https://forms.gle/GJSLxqoQ5YGbjLs38   V registračním formuláři naleznete všechny informace včetně ceny za pobyt a stravu (4500 Kč/dospělý, a 4200 Kč/účastník mladší osmi let).

English Camp je týden věnovaný intenzivní výuce angličtiny s rodilými mluvčími z USA a Anglie. Kromě angličtiny jsou součástí kempu sporty, relax, tvůrčí aktivity různého druhu, hry a večerní programy s hudbou, zábavou a základními myšlenkami křesťanství (v angličtině s překladem).
Campu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie. Děti mladší 14ti let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělého. 

Uzávěrka přihlášek a termín zaplacení je 15.7.2020.

Průběžné informace naleznete na našich stránkách  cbsviny.cz  nebo na fb stránkách OM Česká Republika

Budeme se těšit, že se s Vámi i v letošním roce uvidíme!

Za organizační tým

Petr Dušek a Bára Vojáčková

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme e-mailem.

Následující formulář slouží k registraci na English Camp pořádaný křesťanskou misijní organizací OM Česká republika z.s. ve spolupráci s Církví Bratrskou Trhové Sviny. O případných změnách a opatřeních týkající se aktuálních opatření spojených s pandemií COVID-19 vás budeme včas informovat.
Jako účastník English Campu se zavazuješ dodržovat campová pravidla (budou upřesněna po příjezdu) a účastnit se programů.
Informace poskytnuté v tomto formuláři slouží k účelům komunikace a registrace v rámci English Camp 2021.
Registrací na English Camp udílíte souhlas OM Česká republika z.s. se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů (GDPR).

Od neděle 7.7. do pátku 12.7. 2019 se uskutečnil English camp 2019.

Pokud jste na english campu byli, víte, že to byl čas plný angličtiny s rodilými mluvčími z Minnesoty. Nechyběly hry, kvízy, táborový oheň, tvořivé dílny, výlet, talentová šou a jiné. Zlepšili jsme si gramatiku i konverzační schopnosti, dozvěděli se různé zajímavosti z amerického prostředí a poznali nové kamarády. 

Vy, kteří jste se EC zúčastnili, si v galerii můžete prohlédnou fotografie a připomenou si celý týden. A vy, kteří jste tentokrát chyběli, se můžete v galerii nechat inspirovat a připojit se k nám příště. Těšíme se na Vás!

A že se už nemůžete dočkat, až zase uvidíte známé tváře nebo až budete opět zábavnou formou s pomocí rodilých mluvčí procvičovat konverzaci a gramatiku? Tak nesmutněte a začněte chodit na English club! Začínáme již 2.10. Více informací v odkazu níže