ENGLISH CAMP TS

Zdravíme všechny zájemce o 

English camp 2022!


English Camp je týden věnovaný intenzivní výuce angličtiny s rodilými mluvčími z USA. Kromě angličtiny jsou součástí kempu sporty, relax, tvůrčí aktivity různého druhu, hry a večerní programy s hudbou, zábavou a základními myšlenkami křesťanství (v angličtině s překladem).
Campu se mohou zúčastnit všechny věkové kategorie. Děti mladší 14ti let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu dospělého. English camp připravuje OM Česká Republika ve spolupráci s Církví bratrskou v Trhových Svinech.

I letos je místem konání Penzion Mezilesí v Mezilesí u Trhových Svinů. (https://www.penzionmezilesi.cz/)

Termín konání je 2.-9. července 2022

Uzávěrka přihlášek a termín zaplacení je 15.6.2022.

Pokud se budete chtít účastnit formou denního docházení, zaregistrujte se přes online rezervaci níže na těchto stránkách. Cena (bez ubytování a stravy) je 1000 Kč.

Pokud byste se chtěli účastnit pobytově, můžete se zaregistrovat zde:  https://forms.gle/6a517vtncWT9qXtj9   nebo načtením QR kódu 

V registračním formuláři naleznete všechny informace včetně ceny za pobyt a stravu.

Program je připraven pro celý den. Ať již budete ubytovaní nebo budete docházet, můžete využít možnost objednání obědů i večeří. 

Více informací můžete získat také na stránkách OM Česká Republika

Těšíme se na viděnou s vámi!

Za organizační tým

Petr Dušek a Bára Vojáčková 

Online rezervace

Následující formulář slouží k registraci na English Camp pořádaný křesťanskou misijní organizací OM Česká republika z.s. ve spolupráci s Církví Bratrskou Trhové Sviny. Jako účastník English Campu se zavazuješ dodržovat campová pravidla (budou upřesněna po příjezdu) a účastnit se programů.
Informace poskytnuté v tomto formuláři slouží k účelům komunikace a registrace v rámci English Camp 2021.
Registrací na English Camp udílíte souhlas OM Česká republika z.s. se zpracováním vašich osobních údajů v souladu s obecným nařízením o ochraně údajů (GDPR).